II NIEDZIELA ZWYKŁA

• Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w środę /17.01/ – wspomnienie św. Antoniego, opata
  • w piątek /19.01/ – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  • Po Mszy świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę „Effata” a na plebani przed-chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
  • Przyszła niedziela obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Biblijna. W naszej parafii gościć będziemy przedstawicieli trzeciego zakonu paulistów, którzy zaproponują nam egzemplarze Ewangelii na każdy dzień 2024r. oraz Ewangelie dla dzieci.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z Partyzantów – od pp. Kutyrba do początku ulicy za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp. Łojków, z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do pp. Sierakowskich. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy świętej.
  • Dziękując młodzieży za rozprowadzenie w Uroczystość Objawienia Pańskiego kadzidełek, z których dochód w wysokości 2730 złotych został przeznaczony na Misje, zapraszamy chętną młodzież zwłaszcza przygotowującą się do bierzmowania i starszą na spotkania Grupy Apostolskiej w piątki o g. 19.00 do salki na plebanii.
  • W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Plan wizyty duszpasterskiej jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii parafiasulkowice.com. W okresie kolędowym załatwienie spraw kancelaryjnych możliwe jest w dni powszednie po porannej Mszy świętej.