IV NIEDZIELA ZWYKŁA 

  • Dzisiaj rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo odprawiane w trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii do włączenia się w dowolnym czasie w modlitewne czuwanie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie adoracji po Mszy świętej o 11.30 a zakończenie przed Mszą świętą o 18.00.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w środę /31.01/ - wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
  • w czwartek /01.02/ - I czwartek miesiąca spowiedź od g. 17.00. Po Mszy świętej wieczornej „Godzina święta”, którą poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • w piątek /02.02/ - I piątek miesiąca a zarazem święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej przeżywane jako Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00 Na każdej Mszy św. pobłogosławimy świece-gromnice, które można nabyć w zakrystii. Składka będzie przeznaczona na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Po południu spowiedź od g. 16.30. Po wieczornej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą rodziny z Domowego Kościoła a na plebanii spotkanie dla rodziców   i chrzestnych.
  • w sobotę /03.02/ - I sobota miesiąca, od godz. 8.00 odwiedziny chorych    i starszych z Komunią świętą. Po Mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Intencja modlitwy dla Róż Różańcowych na miesiąc luty: „Za osoby nieuleczalnie chore oraz ich rodziny”
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Na Węgry – od pp. Światłoń do pp. Skorut. za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom ul. Na Węgry – od pp. Oliwa do pp. Bochenek. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.