V NIEDZIELA ZWYKŁA  

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W naszej parafii trwa nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do włączenia się w dowolnym czasie w modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie adoracji po Mszy świętej o 11.30 a zakończenie przed Mszą świętą o 18.00.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /05.02/ - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  • we wtorek /06.02/ - świętych męczenników japońskich Pawła Miki i Towarzyszy
  • w sobotę /10.02/ - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Po Mszy świętej wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.
  • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na cele inwestycyjne. Bóg Zapłać za ofiary złożone w grudniu zebrano kwotę 12850 zł.
  • We wrześniu planowana jest 8 dniowa parafialna pielgrzymka - Szlakiem Sanktuariów Maryjnych do Hiszpanii, Andory i Francji. Program pielgrzymki jest do zabrania w zakrystii.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali p. Kościelnemu przy rozbieraniu szopki i choinek oraz mieszkańcom z ul. Na Węgry – od pp. Oliwa do pp. Bochenek za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Na Węgry – od pp. Kania (nr 31) do pp. Rozum z ul. Kowalskiej (nr 202). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.