• Dzisiaj o godzinie 15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po nich Msza święta. Przypominamy, że w niedziele Wielkiego Postu nie ma Mszy świętej o 18:00.
  • W czwartek Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła. Po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do św. Rity.
  • Zachęcamy do licznego udziału w Nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej: Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży w piątki o 16:30, dla dorosłych o 17:15.
  • Zapraszamy do udziału w Spotkaniach Biblijnych, w każdą sobotę Wielkiego Postu, o godz. 19:00,  w salce na plebanii.
  • Apostolat Złota Róża zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd w sobotę rano, 2 marca, powrót w niedzielę rano, 3 marca.
    W programie nawiedzenie Sanktuarium Krwi Chrystusa oraz nocne czuwanie na Jasnej Górze. Zapisy w zakrystii lub u p. Mieczysławy Sroki, do przyszłej niedzieli (25.02).
  • Osoby które zabrały program wrześniowej pielgrzymki do Francji i Hiszpanii prosimy o udzielenie odpowiedzi do najbliższej soboty (24.02).
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Kowalskiej – od pp. Garbień do pp. Jamróz za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Kowalskiej – od pp. Bochenek (138 ) do pp. Jędrzejowskich (nr 56). Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy świętej.