III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach o Męce Pańskiej; Drogi Krzyżowe są odprawiane w piątki: dla dzieci o 16.30 i dla starszych o 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o 15.00.
  • Przez okres Wielkiego Postu niedzielna Msza święta z godziny 18.00 jest odprawiana po Gorzkich Żalach ok. g. 16.00.
  • Dzisiaj rozpoczynamy Kurs przedmałżeński, który zaplanowany jest na cztery kolejne niedziele marca. Zapisy i pierwsze spotkanie o 13.00 w salce na plebanii.
  • Rodziców dzieci z klas trzecich zainteresowanych zakupem strojów pierwszokomunijnych zapraszamy w sobotę o 13.00 do salki na plebanię.
  • W sobotę po Mszy świętej wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin
  • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na remonty i inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym miesiącu, zebrano kwotę 12850 zł.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Rekolekcje wielkopostne, które w tym roku poprowadzi ks. dr. Grzegorz Wąchol – wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Program rekolekcji jest do zabrania z tyłu kościoła, znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Kowalskiej od pp. Tyrawa do końca ulicy za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z. Ślusarska oraz ul. Wyzwolenia. Sprzątanie  w sobotę po Mszy świętej porannej.
  • Proszono o przekazanie ogłoszeń: