1.    Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii. Prosimy o zapoznanie się z programem.  Na Msze św. dla dzieci we wtorek i środę zapraszamy także rodziców, którzy pomogą w opiece nad pociechami.

2.    Zapraszamy rodziców i całe rodziny na Drogi Krzyżowe dla Przedszkoli, terminy Dróg Krzyżowych w poszczególnych przedszkolach.

3.    W poniedziałek odwiedzimy obłożnie chorych z Komunią św. od godz. 8.30. W zakrystii można zgłaszać dodatkowych chorych.

4.    We wtorek spowiedź przedświąteczna od 8:00 do 12:00 oraz od 14:00 do 18:00.

5.    W środę - ostatni dzień rekolekcji na wszystkich Mszach św. będą zbierane ofiary na pokrycie kosztów związanych z rekolekcjami.

6.    Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii zapraszamy na Mszę św. w czwartek 6 kwietnia o 18.00. po Eucharystii spotkanie z ks. Maciejem.

7.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta.

8.    Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed pierwszym piątkiem będzie w czasie rekolekcji we wtorek. W czwartek i piątek nie będzie spowiedzi.

9.    Na wieczorną Mszę św. w piątek zapraszamy rodziny, które przez ostatni miesiąc nawiedził obraz Serca Jezusowego, będzie ona odprawiana w ich intencji.

10.    W piątek - 7 IV 2017 r. zapraszamy wszystkich Parafian na XI Drogę Krzyżową ulicami Sułkowic. Pragniemy wspólnie modlić się w intencji całej naszej parafii. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00 a po niej ok. 18.30 wyruszymy na Drogę Krzyżową. Przejdziemy ulicami: Tysiąclecia, Zagumnie, 1 maja, Na Oblasek, by przy kapliczce na ul. Sportowej zakończyć naszą modlitwę Apelem Jasnogórskim. Rozważania będą czytać przedstawiciele różnych organizacji działających w naszym mieście. Szczegóły.

11.    W sobotę w Łagiewnikach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach rekolekcji "ogień dla nas i całego świata". Wyjazd w sobotę 8 kwietnia o godz. 15:45 z parkingu przy kościele w Sułkowicach. Zapisy u pana kościelnego w zakrystii (do środy, liczba miejsc ograniczona). Koszt 15 zł.

12.    W przyszłą Niedzielę – Palmową na Mszy św. o godz. 11:30 uroczyste poświęcenie palm i procesja.

13.    SOK zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie "Palm, Stroików, Kartek i Pisanek Wielkanocnych". Trzy ostatnie należy przynosić do siedziby SOK do 7 kwietnia do godziny 12.00. Natomiast rozstrzygnięcie konkursu palm wielkanocnych w niedzielę po Mszy św. czyli ok. godziny 13.00.

14.    W zakrystii do nabycia są baranki "Caritas" w cenie 6,- zł. Zachęcamy także do przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Ulotki z numerem KRS dostępne na stolikach z prasą katolicką.

15.    Salusowie z córką i zięciem serdecznie dziękują tym osobom, które ofiarowały swoją pomoc i wsparcie finansowe. Podziękowanie i życzenie błogosławieństwa Bożego kierują do strażaków za ich wsparcie i oddanie w ratowaniu ludzkiego życia.

16.    Intencja modlitewna dla Róż Żywego Różańca: o głębsze poznanie Chrystusa Zmartwychwstałego wśród członków naszej wspólnoty parafialnej.

17.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

18.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i ofiary wspierają naszą wspólnotę. W zeszłym tygodniu na potrzeby szkoły katolickiej prowadzonej w Santo Domingo de los Tsachilas Ekwadorze zebrano 6635zł i 5€. Ojciec Leon Juchniewicz serdecznie dziękuje ofiarodawcom. Fragmenty jego e-maili z podziękowaniami znajdziecie tutaj. W przyszłym tygodniu składka na fundusz remontowy.

19.    Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od PP Boczkajów 454 do PP Repeć 177. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od PP Boczkajów 169 do PP Oliwów 151. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.