1.    3 maja w uroczystość Królowej Polski Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godzinie 7:00, 8:30, 10:00, 18:00 i 19:00. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o 10:00.

2.    Spotkanie Straży Honorowej NSPJ w środę 3 V o 16.00 na plebanii.

3.    Maturzystów wraz z rodzinami i przyjaciółmi zapraszamy na Mszę św. w intencji pomyślnego zadania egzaminów i wyboru dobrej drogi życiowej środę 3 maja na godzinę 19:00.

4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5.    Spowiedź w czwartek i w piątek od 16:00 do 18:00.

6.    4 maja przypada wspomnienie św. Floriana - patrona strażaków. Jesteśmy im wdzięczni za trud i poświęcenie, z jakim spieszą z pomocą potrzebującym. Dlatego zapraszamy na Mszę św. w ich intencji, która będzie sprawowana w sobotę (6 maja) o 18.00.

7.    Młodzież ze wszystkich klas gimnazjum zapraszamy na Mszę św. wieczorną z kazaniem w piątek. Tradycyjnie na tą Eucharystię zapraszamy także rodziny, które w kwietniu nawiedził obraz Serca Jezusowego.

8.    W sobotę nawiedzimy chorych w domach z Komunią św. w następującym porządku: rejon ks. Proboszcza i ks. Leszka od 8:00; rejon ks. Macieja od 10:00.

9.    Intencja dla Róż Żywego Różańca na maj: aby Maryja była naszą Królową i Matką.

10.    Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych (szczególnie dzieci!) przez cały miesiąc w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Niedzielne "Majówki" będziemy odprawiać o 16.00 przy kapliczkach znajdujących się na terenie parafii. Najbliższe nabożeństwo za tydzień 7 V przy kaplicy na ul. Na Węgry.

11.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. W ubiegłą niedzielę do puszek na pomoc dla Syrii zebrano 6 832 zł.

12.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Przed kościołem ministranci rozprowadzają także nowy numer "Od Serca".

13.    Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Partyzantów od PP Francuziak 125 do PP Motal 258. Bóg zapłać! W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Partyzantów od PP Kuchtów 266 do PP Frosztęgów 89. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy św.