1.    Dziś ostania niedzielna majówka przy kapliczce. Tym razem zapraszamy na Malikówkę do kapliczki przy ul. Partyzantów.

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek ks. abp Marek Jędraszewski udzieli sakramentu bierzmowania.

3.    Spowiedź dla bierzmowanych i ich bliskich w środę od 16:00 do 18:00; spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od 16:00 do 18:00.

4.    Kandydatom do bierzmowania z klasy I i II gimnazjum przypominamy, że do ukończenia formacji obowiązuje ich obecność na piątkowej Mszy św. wieczornej z kazaniem. Zachęcamy także klasy III do modlitwy z młodszymi kolegami.

5.    Na wieczorną Mszę św. w piątek zapraszamy rodziny, które przez ostatni miesiąc nawiedził obraz Serca Jezusowego, będzie ona odprawiana w ich intencji.

6.    W sobotę nawiedzimy chorych w domach z Komunią św. od 8.00.

7.    Na wieczornej Mszy św. w sobotę udzielimy sakramentu chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. wieczornej na plebanii.

8.    W wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego (najbliższa sobota) zapraszamy na nocne czuwanie adoracyjne od godziny 23.00, o północy będziemy sprawować Eucharystię.

9.    Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, którą planujemy na luty 2018 roku (w czasie ferii zimowych). Pragniemy odwiedzić najważniejsze miejsca zawiązane z życiem naszego Pana i Zbawiciela. Udało się wynegocjować dobrą cenę - 950$, czyli ok. 3580 zł, ale jej utrzymanie (ze względu na ceny biletów lotniczych) jest uzależnione od zebrania przynajmniej 30 osób do końca czerwca. Zapisy w zakrystii, szczegóły wyjazdu. Przy zapisach należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200$.

10.    Kupony konkursowe z ostatniej gazetki parafialnej można przynosić do zakrystii bądź składać w specjalnym koszyku, który w każdą niedziele będzie wystawiony na stopniach przed ołtarzem do 11 czerwca. Losowanie nagród odbędzie się 18 czerwca po Mszy św. o 11.30. Przypominamy, że każde dziecko może złożyć tylko jedną kartę konkursową. Jeżeli w egzemplarzu, który trafił do waszego domu nie było karty konkursowej (awaria kserokopiarki - przepraszamy), to można o nią zapytać ks. Macieja, albo poprosić w zakrystii.

11.    O dobrych rzeczach warto mówić, więc chcielibyśmy podzielić się radosnymi wieściami: wczoraj ks. abp Marek Jędraszewski wyświęcił w katedrze na Wawelu 13 nowych prezbiterów, a wśród nich nowego wikariusza w Sułkowicach ks. Wojciecha Borowca. Także wczoraj trzech naszych ministrantów (Rafał Sroka, Dawid Domas i Michał Szuba) zostało przyjętych do grona lektorów. Tydzień temu na III Archidiecezjalnym konkursie Gazetek Parafialnych nasze pismo po raz kolejny zostało wyróżnione, także w kategorii strony internetowej przypadła nam nagroda. O konkursie można przeczytać w najnowszym Gościu Niedzielnym, a jak ktoś jeszcze nie ma ostatniego numeru "Od Serca", to zostało nam jeszcze kilka egzemplarzy w zakrystii.

12.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

13.    Gimnazjum zaprasza na kolejną zabawę Family Fest, która odbędzie się 4 czerwca od 13.00, szczegóły.

14.    Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od PP Kozików do PP Ptak nr 152. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od PP Malinów 152 do PP Kaniów 96. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej. Dodatkowo na sprzątanie przed bierzmowaniem zapraszamy rodziców i samych zainteresowanych w środę po wieczornej Mszy św.