Organizujemy konkurs plastyczny dla uczniów szkoły podstawowej "Moja parafia, mój kościół, moja wspólnota" z okazji przeżywanego od roku jubileuszu 50-lecia konsekracji kościoła i zbliżających się Światowych Dni Młodzieży.

Regulamin:

1. Organizator: Parafia NSPJ w Sułkowicach
2. Cel konkursu:
 - zachęcenie dzieci do zapoznania się z historią i czasami współczesnymi  naszej Parafii ( kościół stary i nowy, ołtarze, kaplice, kapliczki, krzyże, wspólnoty działające na terenie parafii);
 - zainteresowanie tematem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie
 - rozwijanie umiejętności i wrażliwości plastycznych;
 - umożliwienie zaprezentowania zdolności.
3. Konkurs zaadresowany jest do dzieci w trzech kategoriach wiekowych:
 - klasy 0 - 1
 - klasy 2 - 3
 - klasy 4 -6
4. Prace należy wykonać samodzielnie, techniką dowolną o wielkości kartki A -3 lub A -4.
   Inspiracją do wykonania prac może posłużyć Album, który został wydany z okazji jubileuszu.
   W pracy należy umieścić logo ŚDM – Kraków 2016
5. Prace można składać w zakrystii do dnia 7 czerwca.
   Na odwrocie należy napisać:
 - imię,  nazwisko i wiek uczestnika oraz telefon kontaktowy.
   Zgłoszenie prac do konkursu jest automatycznie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych
   osobowych ich autorów oraz publikację w mediach przez organizatorów konkursu.
6. Podsumowanie konkursu:
   Prace konkursowe oceni jury.
   Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystości odpustowych w
   dniu 12 czerwca o godz. 18.