1.    Przez cały miesiąc czerwiec będziemy odprawiać nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św. Zachęcamy do licznego udziału pamiętając, że Serce Zbawiciela patronuje naszej wspólnocie.

2.    Jutro w kalendarzu liturgicznym przypada święto NMP Matki Kościoła, Msze św. w naszym kościele o 6:45, 8:30 i 18:00. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, wieczorna Msza św. ofiarowana za kapłanów od Złotych Róż.

3.    W przyszłą niedzielę spotkanie Straży Honorowej NSPJ na plebanii o 16.00.

4.    Straż Honorowa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 17 czerwca, koszt wyjazdu 50 zł,-, zapisy i bliższe informacje u pani Józefy Dzidek. Pozostało wolnych tylko ok. 20 miejsc.

5.    Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, którą planujemy w terminie 8-16 lutego 2018 roku (w czasie ferii zimowych). Pragniemy odwiedzić najważniejsze miejsca zawiązane z życiem naszego Pana i Zbawiciela. Koszt wyjazdu 950$. Zapisy w zakrystii, szczegóły wyjazdu. Przy zapisach należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200$.

6.    Msza święta zamówiona podczas majówki na Malikówce w intencji mieszkańców rejonu i fundatorów kapliczki na Malikówce zostanie odprawiona w przyszła niedzielę (11 VI) o 8.30. Natomiast Msza św. o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ul. Ptasznica również w przyszłą niedzielę o 10.00.

7.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

8.    Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, że Gmina organizuje dyżur przedszkoli w czasie wakacji dla dzieci uczęszczających do przedszkoli gminnych w bieżącym roku szkolnym.
Dyżurować będą:
1) w lipcu - Przedszkola Samorządowego w Biertowicach;
2) w sierpniu - Przedszkola Samorządowego Nr 2 im. św. Mikołaja w Sułkowicach,
Zapisu dziecka na dany miesiąc wakacyjny należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 9 czerwca 2017 r. u dyrektora dyżurującego przedszkola. Szczegóły.

9.    Szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza zaprasza na kolejny Piknik Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 czerwca od 14.00.

10.    Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach przypomina o trwającym naborze do naszej szkoły na rok 2017/2018. Zapraszamy do bezpiecznej i nowoczesnej szkoły, w której uczymy zawodów z przyszłością.

11.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty Rodzice chorego na autyzm Mateusza wyrażają wielką wdzięczność za dar waszego serca. Do puszek zebrano ofiarę wysokości 4 962,- zł. W przyszłym tygodniu składka będzie przeznaczona na fundusz remontowy.

12.    Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów PP Malinów 152 do PP Kaniów 96. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od PP Moskal 190 do PP Bochenek 48. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.

ostatnio w galerii zdjęć:

Szlakiem Brata Alberta
I Komunia św.